Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Ahoj rybáři!

Jsme team nadšenců do rybařiny, kteří se věnují lovu především na českých svazových vodách. Rybařina je pro nás nepostradatelný životní styl, koníček a záliba na celý život. U vody trávíme téměř veškerý náš volný čas a získané zkušenosti si navzájem předáváme tak, abychom se jako team co nejvíce zdokonalovali.

Od roku 2012 jsme se začali věnovat lovu kaprů na boilies. V této době z nás většina chodila do základních škol a komerční nástrahy pro nás byly finančně nedostupné. To nás vedlo k neustálému pokukování po různých receptech na tyto zázračné kuličky. Postupně jsme vytvářeli naše první domácí boilies. Začátky byly velmi tvrdé, ale postupem času jsme přicházeli na spoustu vychytávek, levných dostupných atraktorů a pomocníků.

Po více než 8 letech vyvíjení a opravdu dlouhého testování našich nástrah jsme s jejich výsledky maximálně spokojeni. Na různých vodách fungují přesně dle našich představ a spousta našich přátel a známých se pro ně opakovaně s velkou chválou vrací. To je ta nejlepší odměna, která velmi potěší.

Píše se rok 2020 a my jsme se rozhodli, že naše produkty nabídneme veřejnosti. Najdete u nás produkty, které svým složením jsou co možná nejvíce přírodní a jsou pro ryby dobře stravitelné. Naše nástrahy jsou založeny především na velkém obsahu živočišných mouček té nejvyšší kvality, která se nám za ty roky povedla sehnat. Chceme vám touto cestou nabídnout co možná nejkvalitnější nástrahy za přijatelné ceny. Věříme, že s námi nešlápnete vedle a naopak budete maximálně spokojeni.

Petrův zdar, Carpstar team

Copyright 2021 | Carpstar.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz